Realizacje

Przygotowaliśmy portfolio. Umieściliśmy tu fotografie z naszych realizacji. W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające kuchnie na wymiar, zabudowę łazienkową, pokoje dziecięce, szafy i garderoby, a także wiele innych różnych realizacji. Wykonujemy meble na wymiar również do salonów, jadalni, na tarasy, itp. Dzięki różnorodności materiałów w naszej ofercie można stworzyć wyjątkowe zabudowy – także niestandardowe.

Tworząc stronę z realizacjami chcieliśmy przedstawić możliwości, jakie dają nasze produkty. Jednocześnie zależało nam na pokazaniu gotowych efektów naszych prac. Przy wykorzystaniu dostępnych w asortymencie materiałów oraz z użyciem profesjonalnego sprzętu stolarskiego wykonujemy unikalne meble na wymiar – zgodnie z zamówieniem Klienta. Dobieramy odpowiednie fronty meblowe i akcesoria mając na uwadze zarówno funkcjonalność naszych rozwiązań, jak i ich estetykę.

Galerie zdjęć mogą posłużyć również jako inspiracje. Może wśród fotografii znajdą Państwo realizację, która szczególnie się spodoba i zechcecie przenieść ją do swojego domu lub biura. Wówczas postaramy się ją dostosować do warunków w Państwa lokalu mieszkalnym lub biurowym. Pracujemy bowiem nie tylko w mieszkaniach i prywatnych domach, ale z naszych ofert korzystać mogą także klienci komercyjni.